وبلاگ

استراتژی حمله با بالن در کلش رویال

یکی از خاص ترین بازی های دیجیتالی که مخاطبان زیادی را به خود اختصاص داده است بازی کلش رویال است. در این بازی از کارت‌های متعددی برای بخش های مختلف استفاده می شود. اساس این بازی بر مبارزه استوار است و کارت های طراحی شده برای فضای بازی در جهت پشتیبانی و حمایت از کاربر استوار هستند. یکی از کارت های مهم این بازی بالن است و استراتژی بالن در کلش رویال شکل ویژه ای دارد.

کارت بالن در حمله ها قدرت بالایی دارد و مقابله با آن اگر چه سرعت پایین تری دارد مشکل است. سرعت پایین و تاخیر زیاد در بین حمله ها باعث می شود تا کاربر آن را فقط در شرایط مناسب استفاده کند.

پیشنهاد ما به شما: خرید رویال پس کلش رویال

حمله با بالن در کلش رویال

حمله با بالن در کلش رویال

استراتژی بالن در کلش رویال بر چه اساسی فعالیت می کند؟

کارت بالن در کلش رویال مانند یک سرباز قدرتمند با تخریب بالا است. در بازی این کارت علاقمند به برج ها و هدف گیری بر روی آنها است، تنها ایراد آن کم بودن جان کارت و سرعت پایین آن است و همین دلیل باعث می شود تا در مواقع حساس از آن استفاده شود. انفجار بمبی که از بالن به تاورها پرتاب می شود باعث ایجاد تخریب زیادی در این بخش می شود. اگر بمب روی سر سربازهای کم جان فرو بیاید صدمات زیادی به آنها وارد می کند.

برای جلوگیری از آسیب به بالن باید آن را به طلسم خشم که رنگ بنفش دارد مجهز کنید و یا آن را با یک مینیون و یا پرنس یا لاوا تقویت کنید تا آسیب بیشتری به دشمنان خود در بازی وارد کنید.

حمله با بالن در کلش رویال

حمله با بالن در کلش رویال

چه نوع استراتژی های کمکی برای بالن می توانید در نظر بگیرید؟

برای تاثیرگذاری بیشتر کارت بالن در طول بازی می توانید از استراتژی های متعددی استفاده کنید.

  • ترکیب با اسپل فریز

با استفاده از اسپل فریز و انداختن آن روی تاورها و تانک های دشمن باعث می شوید تا از بالن محافظت شود و مورد حمله قرار نگیرد.

  • استفاده از اسپل ریج یا خشم

استفاده از این توانایی در ابتدای بازی باعث می شود تا شما 7 اکسیر برای آغاز بازی در اختیار داشته باشید که توانایی شما را در حمله به میزان زیادی افزایش می یابد.

نیروهای کمکی در کلش رویال بر چه استراتژی بالن تاثیرگذار هستند؟

  • استفاده از لامبرجک در کنار بالن

لامبرجک مانند یک سرباز پیش مرگ برای بالن است و استراتژی بالن در کلش رویال در زمان استفاده از این همراه به این شکل است که اگر بالن مورد حمله قرار بگیرد از بین می رود تا از این کارت در بازی در مقابل حمله دشمن محافظت کند.

  • ترکیب کلون با بالن

با همراهی این اسپل قدرت تخریب بالن دو برابر می شود.

پیشنهاد ما به شما: خرید جم کلش رویال

همراهی کارت های دیگر برای تقویت بالن

همراهی کارت های دیگر برای تقویت بالن

نتیجه گیری

بازی کلش رویال یکی از زیباترین بازی های فضای مجازی است. در این بازی کارت های متعددی برای کاربر طراحی شده است تا بر اساس آنها بتواند در حمله های موجود در بازی مقاومت کند. کارت بالن یک کارت کارآمد و جذاب در بازی کلش رویال است که با همراهی دیگر کارت ها می تواند به یک سرباز قدرتمند تبدیل شود.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *