وبلاگ

بهترین دک کلش رویال برای لیگ

معرفی بهترین دک کلش رویال برای لیگ

کلش رویال از بیرون یک بازی ساده به نظر می رسد. دو بازیکن واحدها را به میدان نبرد رها کرده و تلاش می کنند تا برج های حریف را نابود سازند. عرشه های کلش رویال به طرز شگفت آوری پیچیده هستند. هر چند که هر دک از 8 کارت تشکیل می شود، اما نحوه چینش این کارت ها نقش مهمی در نتیجه بازی دارد. در دک های خوب کلش رویال، جایی برای خطا وجود ندارد. پس چگونه می توان انتخاب هایی

جادویی داشت؟

ما تصمیم گرفتیم لیستی از بهترین دک کلش رویال برای لیگ را جمع آوری کنیم. برخی از این دک ها بر روی دفاع تمرکز می کنند، در حالی که برخی دیگر واحدهای دشمن را طعمه قرار می دهند. هر استراتژی، قدرت خاص خود را دارد. به همین دلیل باید برای موقعیت های متناسب به کار ببرید. اگر از این مقاله لذت بردید، حتما به دیگر مطالب مربوط به کلش رویال نیز سر بزنید. ما توصیه های زیادی برای بازی های دیگر نیز آماده کرده ایم.

بهترین دک کلش رویال برای لیگ

بهترین دک کلش رویال برای لیگ

بهترین دک های سبک کلش رویال

برخی از بهترین دک های کلش رویال عبارتند از:

دک دفاعی Royal Delivery

دک دفاعی Royal Delivery

• Royal Delivery

این عرشه برتر کلش رویال، از یک طلسم آسیب و دفاع استفاده می کند تا واحدهای شما را مستحکم سازد. نسخه انتخابی ما از Royal Delivery برای آسیب رساندن به واحدهای هوایی استفاده کرده و از این برتری هوایی با بالون و لاوا هاند بهره می برد.

 • Balloon
 • Fireball
 • Lava Hound
 • Mega Minion
 • Mini P.E.K.K.A
 • Minions
 • Royal Delivery
 • Zap
Royal Hogs مناسب برای Free-To-Play

Royal Hogs مناسب برای Free-To-Play

• Royal Hogs

برای افزایش هیجان و سرگرمی، یک دک رویال هوگ نیز اضافه کرده ایم. آنها خوک هایی با کلاه ایمنی هستند. این دک بسیار سرگرم کننده بوده و خصوصا برای بازیکنان Free-To-Play بسیار مناسب است. شما برای بیشتر آسیب های خود به پورکرهای همنام نیاز دارید، اما باید مراقب مهاجمان پروازی مخالف باشید. این دک فاقد هرگونه دفاع ضد هوایی واقعی می باشد.

 1. Barbarian Barrel
 2. Barbarian Hut
 3. Fireball
 4. Flying Machine
 5. Heal Spirit
 6. Royal Hogs
 7. Royal Recruits
 8. Zappies
دک متمرکز بر Skeleton Dragons

دک متمرکز بر Skeleton Dragons

• Skeleton Dragons

این عرشه برتر کلش رویال تماما درباره Skeleton Dragons است، یک واحد همه کاره با آسیب مناسب، هزینه کم و توانایی پرواز. نسخه برگزیده ما کارایی اژدها را با اسپم سازی پل و تلاش برای هدایت دشمنان به موقعیت تله، به حداکثر می رساند.

 1. Bandit
 2. Fireball
 3. Firecracker
 4. Ice Golem
 5. Prince
 6. Battle Ram
 7. Skeleton Dragons
 8. Zap
Royal Ghost، مناسب برای حمله

Royal Ghost، مناسب برای حمله

• Royal Ghost

این عرشه در اطراف رویال گوست متمرکز می شود. این منطقه با دور ماندن از آسیب، شناور شده و تا زمان آغاز حمله نامرئی می ماند. این امر به شما مزیت بزرگی در حمله می دهد، به خصوص اگر Fast Moving Prince را داشته باشید. این کارکتر حملات تک هدفی داشته و به خوبی با واحدهای آسیب اسپلش جفت می شود. همچنین می توانید از غول خود برای پوشاندن او استفاده کنید. اژدهای الکتریکی پرنده نیز منبعی سریع برای آسیب رساندن است.

 1. Royal Ghost
 2. Giant
 3. Mega Minion
 4. Poison
 5. Prince
 6. Skeletons
 7. Zap
 8. Electro Dragon
Electro Spirit، مناسب برای گیج کردن

Electro Spirit، مناسب برای گیج کردن

• ELECTRO SPIRIT

این عرشه کلش رویال حول محور Electro Spirit قرار دارد. این واحد با نقطه ضربه پایین و آسیب کم، خود را قربانی کرده تا بتواند دشمنان را گیج کند. در نسخه پیشنهادی ما از این عرشه، از Log برای درهم شکستن دشمنان گیج شده استفاده می کنیم.

 1. Goblin Barrel
 2. Electro Spirit
 3. Goblin Gang
 4. Knight
 5. The Log
 6. Princess
 7. Rocket
 8. Tesla

بهترین دک های کلش رویال برای افزایش کاپ عبارتند از:

دک Electro Giant، واحدی قدرتمند

دک Electro Giant، واحدی قدرتمند

• Electro Giant

این دک کلش رویال در اطراف Electro Giant پایه گذاری می شود. این واحد قدرتمند، دشمنانی که در شعاع اطراف او هستند را بیهوش کرده و به آنها آسیب می رساند. نسخه مورد علاقه ما بر روی سالم نگه داشتن این غول متمرکز است. در این دک پیشنهادی، از گردباد برای آسیب پذیر کردن دشمنان در برابر آسیب های محیطی استفاده می کنیم. در نهایت به کمک غول حمله نهایی را بر روی آنها اجرا خواهیم کرد.

 • Battle Healer
 • Dark Prince
 • Electro Giant
 • Fireball
 • Heal Spirit
 • Skeleton Dragons
 • Tornado
 • Electro Dragon
دکی با انعطاف بسیار بالا

دکی با انعطاف بسیار بالا

• Musicmaster’s X-Bow

با استفاده از دفاع قوی و حمله خوب، این دک انعطاف بسیار بالایی را به شما ارائه می دهد. بیشتر اوقات شاید بخواهید دفاعی بازی کرده تا بتوانید زمان کافی برای بررسی دک حریف داشته باشید. اگر حریف از واحد بزرگی مانند لاوا هوند استفاده می کند، حتما با X-bow به آن فشار بیاورید. البته بیش از حد به آنها اجازه حمله نداده تا دفاع خود را از دست ندهید.

 1. Elixir Collector
 2. X-Bow
 3. Ice Golem
 4. Skeletons
 5. Ice Spirit
 6. Musketeer
 7. Fireball
 8. Tesla

بهترین دک های کلش رویال برای کاپ 5000

در ادامه به معرفی بهترین دک ها برای کاپ 5000 پرداخته ایم.

دک Balloon مناسب برای دفاع هوایی

دک Balloon مناسب برای دفاع هوایی

• Balloon

این عرشه شامل یک بالون و تعداد زیادی کارت آتشین است. به کمک Lava Hound و Fireball می توانید آسیب بزرگی به حریف وارد کرده و سپس با بالون خود آنها را غافلگیر کنید.

 1. Balloon
 2. Barbarians
 3. Fireball
 4. Lava Hound
 5. Mega Minion
 6. Skeleton Dragons
 7. Tombstone
 8. Zap
همکاری بین Giant و Graveyard

همکاری بین Giant و Graveyard

• Giant

این عرشه همکاری زیادی بین Graveyard و Skeleton Army ایجاد می کند. البته مهم ترین کارت آن Giant است. این کارکتر هر چند ظاهری ملایم دارد، اما برای هجوم به دشمن و وارد کردن آسیب بزرگی به آنها عالی می باشد. فقط مراقب باشید، زیرا این عرشه فاقد هرگونه ساختمان دفاعی قدرتمند است.

 1. Arrows
 2. Bats
 3. Giant
 4. Graveyard
 5. Mini P.E.K.K.A
 6. Musketeer
 7. Skeleton Army
 8. Giant Snowball

بهترین دک های کلش رویال با مگا شوالیه

• Mega Knight

Mega Knight یک واحد کلش رویال بسیار محبوب است. این واحد دارای آسیب منطقه ای و نقاط ضربه بسیار بالا می باشد. بدین ترتیب، دک های بسیاری از آن به عنوان واحد مرکزی استفاده می کنند. در اینجا یک عرشه مگا نایت عالی برای کمک به شما در شروع بازی معرفی کرده ایم.

 1. Mini P.E.K.K.A
 2. Mega Knight
 3. Miner
 4. Minions
 5. Musketeer
 6. Royal Delivery
 7. Wall Breakers
 8. Zap
MegaKnight، واحدی محبوب

MegaKnight، واحدی محبوب

• MegaKnight Graveyard

ترکیب گورستان و شوالیه یک ترکیب عالی است. توانایی مگا نایت برای تحت فشار قرار دادن حریف و تولید اسکلت Graveyard می توانند به صورت جداگانه آسیب های بسیاری وارد کنند. حال ترکیب این دو با هم آسیب وارد شده را چند برابر خواهد کرد.

 1. Barbarian Barrel
 2. Electro Wizard
 3. Fisherman
 4. Goblin Cage
 5. Graveyard
 6. Hunter
 7. Mega Knight
 8. Poison
ترکیب MegaKnight و Graveyard

ترکیب MegaKnight و Graveyard

بهترین دک های کلش رویال برای وار

• PEKKA

این عرشه برای بازی تهاجمی عالی بوده و از طرفی برای دفاع به PEKKA تکیه می کند. البته Battle Ram قدرتمند همراه با Bandit فشار زیادی را به حریف وارد می کنند. ترکیب Electro Wizard و PEKKA موانع شما را نفوذ ناپذیر خواهند کرد.

 1. Pekka
 2. Bandit
 3. Royal Ghost
 4. Battle Ram
 5. Minions
 6. Zap
 7. Poison
 8. Electro Wizard
دک پکا، مناسب برای وار

دک پکا، مناسب برای وار

2.6 Hog Cycle

عرشه 2.6 Hog Cycle با آسیب های زیاد، سبک بازی تهاجمی تر را می طلبد. البته مراقب باشید که زیاده روی نکنید. این توپ برای دفاع هوایی مناسب نیست. به همین دلیل بهتر است تفنگدار خود را برای زمانی که دشمن یک بالون یا هاند لاوا را مستقر می کند، ذخیره کنید.

 1. Hog Rider
 2. Fireball
 3. Zap
 4. Ice Golem
 5. Skeletons
 6. Ice Spirit
 7. Musketeer
 8. Cannon
دک 2.6 Hog Cycle، مناسب برای تهاجم

دک 2.6 Hog Cycle، مناسب برای تهاجم

جمع بندی

تا به اینجا بهترین دک های کلش رویال را با توجه به کاربردهای مختلف، به شما معرفی کردیم. در نهایت، انتخاب بهترین دک کلش رویال برای لیگ کاملا به استراتژی ها و سبک مبارزات شما بستگی دارد. باید ابتدا مشخص کنید که قصد دارید تهاجمی پیش بروید یا با تقویت دفاع، دک دشمن را بسنجید. به علاوه باید به سبک بازی نیز توجه داشته باشید. برخی دک ها تنها برای Free-To-Play مناسب هستند.

برای کسب بهترین رتبه ها در بازی کلش رویال، باید اطلاعات بیشتری را بدانید. به همین منظور سایت دیاموند لند مقالات زیادی را برای شما تهیه کرده تا بتوانید فورا به یک حرفه ای تبدیل شوید. همچنین می توانید محصولات درون بازی را با قیمتی مناسب از ما تهیه کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *