وبلاگ

بهترین اسلحه کالاف دیوتی موبایل مولتی پلیر

بهترین اسلحه کالاف دیوتی موبایل مولتی پلیر، برای استفاده در بازی نسخه مولتی پلیر در نظر گرفته شده است. یکی از جنبه های این بازی که بسیاری از طرفداران آن را دوست دارند، اسلحه ها هستند. در واقع، هیچ بازی کالاف دیوتی موبایل، بدون مقدار زیادی اسلحه کامل نیست.

انواع اسلحه در بازی کالاف دیوتی

انواع اسلحه در بازی کالاف دیوتی

طراحی اسلحه ها در کالاف دیوتی

بازی های کالاف دیوتی مولتی پلیر، به گونه‌ای طراحی شده ‌اند که به هر بازیکنی، با هر سبک بازی، امکان گیم‌ پلی فراوانی را می ‌دهد. برای شروع، می‌ توانید از چندین بارگیری سفارشی انتخاب کنید. این امکان را دارید که آن‌ها را متناسب با نوع بازی تفنگی که می‌خواهید دنبال کنید، برگزینید.

شاید شما تصمیم دارید اسلحه ای مانند یک تک تیرانداز را انتخاب کنید؟ یا یک متخصص با چاقوی رزمی را انتخاب نمایید. به سادگی می توانید یک بارگیری سفارشی برای خود اماده کنید. این سیستم، منوهای سریع، قابل فهم و آسان برای جستجو را فراهم کرده است تا شما را تقریباً بلافاصله وارد عمل کند.

انتخاب سلاح های متفاوت با عملکرد عالی

بارگیری‌ ها که در حالت ‌های Battle Royale و Payback استفاده می‌شوند و Dropهایی که در حالت Battle Royale Warzone دریافت خواهید کرد، شامل موارد زیر است:

سلاح های متفاوت در بازی های چند نفره

سلاح های متفاوت در بازی های چند نفره

سلاح اولیه در بازی

این، منبع اصلی آسیب رساندن شما است. یک سلاح اصلی می تواند تفنگ تهاجمی، تفنگ دستی (SMG)، تفنگ ساچمه ای، مسلسل سبک (LMG)، تفنگ تیرانداز، تفنگ تک تیرانداز یا سپر شورش باشد.

سلاح ثانویه در کالاف دیوتی

این معمولاً به عنوان یک سلاح پشتیبان عمل می کند و معمولاً هدف متفاوتی دارد. یک سلاح ثانویه می تواند یک تفنگ دستی، لانچر یا سلاحی مانند چاقوی رزمی باشد.

بهترین سلاح ها در مود مولتی پلیر کالاف دیوتی موبایل

در اینجا بهترین اسلحه ها برای استفاده در مولتی پلیر کالاف دیوتی موبایل آورده شده است:

1. تفنگ تهاجمی M4A1 (AR)

تفنگ تهاجمی M4A1 (AR)، به عنوان سلاح کلاسیک، تقریباً در همه Call of Duty به نمایش درآمده است، بنابراین جای تعجب نیست که دوباره حضور داشته باشد. البته باید گفت که اسلحه دیرتر از حد معمول باز می شود.

همانطور که در بازی های قبلی Call of Duty نیز دیده شد، این تفنگ، معمولاً یکی از اولین سلاح هایی است که قفل آن را باز می کنیم. M4A1 به طور گسترده به عنوان یکی از بهترین اسلحه های بازی شناخته می شود که با سرعت شلیک بالا، پس زدن کم و میزان آسیب زیاد همراه است.

بهترین اسلحه کالاف دیوتی موبایل مولتی پلیر

بهترین اسلحه کالاف دیوتی موبایل مولتی پلیر

M4A1 در کنار آمار باورنکردنی خود، به دلیل ویژگی جدید Gunsmith در بازی، قابلیت بهینه سازی گسترده ای را نیز دارد. برخی از بازیکنان حرفه ‌ای ترکیب ‌های مرگباری از پیوست ‌ها را پیدا کرده‌اند که M4A1 آن ‌ها را به بهترین اسلحه در بازی تبدیل نموده است. بدون شک M4A1 بهترین AR در بازی است و همه باید از آن در بازی استفاده کنند.

2. تفنگ تهاجمی Grau (AR)

تفنگ تهاجمی Grau 5.56 (AR)، یکی از پرکارترین سلاح ‌ها در کالاف دیوتی موبایل مولتی پلیر، از زمان عرضه بوده است. این تفنگ تهاجمی، یکی از پرکاربردترین سلاح‌ های بازی چند نفره و بازی نبرد رویال در تمام سال گذشته بود.

امروزه نیز هنوز قابل توجه است. لازم به ذکر است که یکی از بهترین جنبه های این سلاح شامل ضمیمه هایی است که می توانید در منوی اسلحه ساز تجهیز کنید. استفاده از ترکیب مناسب از ضمیمه ها، مانند Commando Foregrip و 60 Round Magazine، این امکان را به سلاح می دهد که عملاً هیچ پس زنی نداشته باشد. شما می توانید هر گونه پیوست اضافی را در مقایسه با سایر تفنگ های تهاجمی تجهیز کنید.

تفنگ های تهاجمی با امکانات مختلف

تفنگ های تهاجمی با امکانات مختلف

3. تفنگ Marksman Kar98K

یکی از بهترین تفنگ ‌های بازی در کالاف دیوتی موبایل مولتی پلیر، Kar98K است. از زمانی که بازیکنان به تطبیق‌پذیری آن در بازی پی بردند، تبدیل به تفنگ تک تیرانداز در این بازی شده است. همچنین یکی از محبوب ترین سلاح ها می باشد.

پیشنهاد ما به شما: خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل

4. مسلسل سبک Bruen MK9 (LMG)

مسلسل سبک Bruen MK9 (LMG)، از زمانی که منتشر شد، بازی را تحت کنترل گرفت، زیرا Bruen به سرعت به عنوان LMG معرفی شد. Bruen یکی از LMG های بازی است و یکی از قابل استفاده ترین سلاح ها در بازی های چند نفره می باشد. شما به راحتی با آن حریفان را از بین خواهید برد. اگرچه Bruen به اندازه گذشته مورد استفاده قرار نمی گیرد.

5. تفنگ تهاجمی 141 Kilo (AR)

تفنگ تهاجمی 141 Kilo (AR)، یکی از اولین AR هایی است که بازیکنان قادر به استفاده در کالاف دیوتی موبایل مولتی پلیر هستند. همچنین، به عنوان یکی از سازگارترین سلاح ها دیده می شود. Kilo 141 شباهت زیادی به M4A1 دارد، زیرا میزان آسیب قابل توجهی را نیز افزایش می دهد، اما عقب نشینی کمی دارد.

بزرگ‌ترین نکته مثبت در مورد Kilo 141، مخصوصا برای حالت ‌های بازی مانند جنگ زمینی، یکی از پیوست ‌هایی است که با پیشروی در سطح سلاح، قفل آن را باز می‌کنید. بازیکنان می توانند هرچه می خواهند سلاح را شلیک کنند و هرگز نگران تمام شدن مهمات نباشند.

اسلحه های بازی جذاب کالاف دیوتی

اسلحه های بازی جذاب کالاف دیوتی

6. تفنگ دستی MP7 (SMG)

در میان اسلحه های Call of Duty Modern Multiplayer، یکی دیگر از سلاح ‌های کلاسیک که سهم نسبتاً خوبی از بازی‌ های Call of Duty داشته است، MP7 آخرین SMG است که در طول بازی چند نفره باز می‌کنید.

اسلحه جمع و جور SMG، معمولاً به عنوان یکی از ضعیف ‌ترین اسلحه ‌ها در عناوین قبلی دیده می‌شد، زیرا به خاطر سرعت شلیک و عقب ‌نشینی بالا شناخته می شود. این بار، کمپانی، MP7 را بهینه کرده است تا بهترین SMG بازی باشد.

اگرچه MP7 به اندازه همتای خود، آسیب زیادی وارد نمی کند، اما اندازه بزرگتری دارد که به نوبه خود به بازیکنان این امکان را می دهد که به جای استفاده از رتیکل، پیوست های بیشتری را تجهیز کنند.

7. تفنگ تک تیرانداز AX-50

تفنگ تک تیرانداز AX-50، تنها تفنگ تک تیراندازی در این لیست است که از بین سه تفنگ تک تیرانداز در این بازی، بهترین انتخاب محسوب می شود. اسلحه AX-50، بهترین پتانسیل کشتن با یک تیر را در بین تمام تک تیراندازها دارد و بهترین دامنه تک تیرانداز طبیعی را دارد.

تک‌تیراندازان در این بازی مولتی پلیر، به دلیل عدم دسترسی سریع در بازی مورد انتقاد قرار گرفته ‌اند و تنها حالت بازی که در آن مرتبط بوده‌اند، جنگ زمینی است. یکی از نقشه‌های جنگ زمینی، دارای آسمان ‌خراش‌ های بلندی است که به کل نقشه نگاه می ‌کنند و در هر بازی جایی است که همه تک‌ تیراندازها در آن قرار می‌گیرند.

ویژگی های اضافه در اسلحه ها

ویژگی های اضافه در اسلحه ها

8. مسلسل سبک PKM (LMG)

LMG ها معمولاً، اولین سلاح انتخابی در مورد بازی های Call of Duty نیستند. اکثر LMG ها به خاطر حرکت آهسته شناخته می شوند. با این حال، شیوه‌ای که این بازی تاکنون انجام داده است، فضایی را برای این LMGها فراهم کرده است تا برای برخی از بازیکنان کاملاً به خوبی کار کنند.

به طور خاص، در نقشه ‌های جنگ زمینی، می ‌توانید از 3 تا 5 بازیکن را با استفاده از PKM در بالای ساختمان یا نصب شده در یک پنجره، پیدا کنید. PKM را می توان با RPD مقایسه کرد. هر دو دارای میزان آسیب بالا و نرخ آتش بالا هستند که دست به دست هم می دهند.

9. تفنگ ساچمه ای 725

تفنگ ساچم های 725 از زمان انتشار بازی در سراسر رسانه های اجتماعی موج زده است. در مقایسه با مدل 1887s ازCall of Duty Modern ، 725 تنها دو گلوله در خود جای می دهد. اما این دو گلوله تقریباً از هر فاصله ای می توانند شما را با یک اصابت بکشند.

پیشنهاد ما به شما: خرید بتل پس کالاف دیوتی موبایل

تجهیزات کشنده و تاکتیکی در مولتی پلیرها

در کالاف دیوتی، سلاح های متعددی وجود دارد که با توجه به مکانیک ‌هایشان که در Multiplayer و Special Ops نمایش داده می ‌شوند، تأثیر متفاوتی دارند. از آن جمله می توان به تجهیزات کشنده یا تاکتیکی اشاره کرد.

تجهیزات کشنده

این موارد برای به حداکثر رساندن آسیب به دشمنان شما طراحی شده اند. شما می توانید به سرعت اصول از بین بردن دشمنان را با نارنجک های مختلف یا سایر مواد منفجره یاد بگیرید.

تجهیزات تاکتیکی

در کنار تجهیزات کشنده، این موارد اغلب برای گیج کردن یا سرگردانی دشمن یا ارائه یک مزیت منحصر به فرد در میدان جنگ استفاده می شوند.

انواع تجهیزات تاکتیکی و کشنده

انواع تجهیزات تاکتیکی و کشنده

کدام تفنگ بهترین است؟

به عنوان یکی از قدرتمندترین سلاح ها در کل بازی، همیشه بازیکنانی را خواهید دید که از این سلاح در نقشه های نزدیک به یک چهارم استفاده می کنند. این اسلحه، مطمئناً در آینده به یک قابلیت قابل توجه دست خواهد یافت، بنابراین بازیکنان باید قبل از اینکه خیلی دیر شود، از جنگ های آن لذت ببرند.

اما باید گفت که در میان بهترین اسلحه های کالاف دیوتی موبایل مولتی پلیر، سلاح انتخابی، به ترجیحات شخصی بستگی دارد. اما یک سلاح وجود دارد که در بین بقیه برجسته است. M4A1 بهترین سلاح بدون چون و چرا تا به امروز بوده است.

تقریباً همه در حال حاضر از این سلاح استفاده می کنند و سعی می کنند بارگذاری کامل را ایجاد نمایند. برای کسب اطلاعات کامل تر در این خصوص، می توانید با دیاموند لند تماس بگیرید. کارشناسان، در این خصوص شما را راهنمایی خواهند کرد.

اگه از این مقاله خوشتون اومد، به ما 5 ستاره بدید و حمایت کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *