وبلاگ

وقفه تعمیر و نگهداری در بازی کلش رویال

وقفه تعمیر و نگهداری در بازی کلش رویال چیست؟

هر بازی و برنامه ای که شما آن را باز کنید، ممکن است با پیام بروز رسانی مواجه شوید. بازی کلش رویال نیز از این مسثناء خارج نیست. شما باید بازی خود را هر از چندگاهی آپدیت کنید. در این آپدیت ها معمولاً امنیت بازی، گرافیک و محتوا تغییر کرده و بهتر می شوند. از طرفی دیگر ممکن است هنگام اتک زدن در بازی که با هیجان زیادی همراه است، با اروری مواجه شدید و بازی به طور کل از دسترس خارج شده است. معمولاً با این جمله رو به رو می شوید که:

Sorry the servers under maintenance. Please Try Again

معنای این پیام یعنی در حال انجام کارهای ضروری در بازی هستیم و بهتر است که بعداً دوباره امتحان کنید. گاهی اوقات ایجاد وقفه تعمیر و نگهداری در بازی کلش رویال یک اتفاق رایج است. معمولاً بعد از مدت زمان 45 دقیقه بازی به روال قبل خود بر می گردد. اما این کار به چند دلیل امکان دارد رخ دهد. به نظر شما چرا این مشکل پیش می آید؟

ارسال گزارش های خود برای بهتر شدن بازی

ارسال گزارش های خود برای بهتر شدن بازی

دلایل وقفه در تعمیر بازی کلش رویال

ممکن است افراد زیادی مشکلی در یک بخشی از بازی پیدا کرده اند و دست به شکایت زده باشند. در نتیجه حل کردن آن مشکل نیاز به زمان زیادی دارد. به همین دلیل باید صبر کنید تا متخصصان آن را درست کنند. همچنین چون این مشکل آن قدر بزرگ نیست که در آپدیت بعدی موکول کنند.

پیشنهاد می‌کنیم: خرید جم کلش رویال

در نتیجه در لحظه دست به تعمیر بازی کلش رویال می زنند، اما چون بازی آنلاین است و احتمالاً افراد زیادی در حال بازی هستند، مجبور به قطع سرورها می شوند. سپس بعد از انجام شدن آن، سرورها متصل می شوند تا کاربران به ادامه بازی خود مشغول شوند. تمام فرایند گفته شده از 45 دقیقه الی یک ساعت زمان می برد.

رفع اشکالات بزرگ در آپدیت های بعدی

رفع اشکالات بزرگ در آپدیت های بعدی

پیشنهاد کارشناسان برای یک بازی بهتر

دلیل دیگری که ممکن است بازی نیاز به وقفه و تعمیر داشته باشد، نظرات کارشناسان باشد. همچنین ممکن است بازیکنان پیشنهاد بهتر شدن بازی را دهند. در این مواقع کارشناسان ببینند که می توانند این مشکل را در زمان کم انجام دهند، سرورها را قطع می کنند و در ادامه به بهبود کلش رویال می پردازند. سپس بعد از اتمام کار خود، سرورها را وصل می کنند و حالا می توانید به ادامه بازی بپردازید.

شما نیز مانند سایر بازیکنان می توانید به کارشناسان پیشنهاد برای بهتر شدن بازی دهید. اگر تعداد این درخواست ها بالا برود و درست کردن آن زمانی نبرد، مطمئناً کارشناسان آن را درست می کنند. همچنین اگر این تغییرات نیاز به زمان زیادی نیاز نداشته باشد، به آپدیت بعدی نمی رسد و درجا سرورها قطع شده و تعمیر می شوند. شما در بازی چه مشکلات و باگ هایی پیدا کردید که دوست دارید برای بهتر شدن بازی کلش رویال، آن را گزارش دهید؟

وقفه تعمیر و نگهداری در بازی کلش رویال

وقفه تعمیر و نگهداری در بازی کلش رویال

ذخیره شدن بازی حتی هنگام قطع شدن سرور

ممکن است هنگام بازی کردن باشید و با تلاش زیاد مراحل را جلو رفته باشید یا حتی در حال اتک زدن بوده باشید و می خواستید پادشاه را بکشید که ناگهان با پیام قطع شدن سرور مواجه شده اید. نگران نباشید و بازی را تا زمانی که سرورها وصل شود، رها کنید. بازی شما به طور خودکار ذخیره می شود و نیازی نیست که برای مراحل رفته شده خود نگرانی داشته باشید. بعد از وصل شدن سرورها، از همان جایی که داشتید بازی می کردید، بازی را ادامه دهید.

پیشنهاد می‌کنیم: خرید رویال پس کلش رویال

هنگام قطع شدن سرورها بهتر است که بازی خود را خاموش نکنید. نهایتاً 45 دقیقه به تعمیر نیاز است. به همین دلیل بعد از وصل سرورها، به بازی خود ادامه دهید. وقفه تعمیر و نگهداری بازی کلش رویال یک امر طبیعی است و نباید نگران خراب شدن بازی باشید.

ذخیره شدن بازی هنگام قطع شدن سرورهای بازی

ذخیره شدن بازی هنگام قطع شدن سرورهای بازی

نتیجه گیری

هنگام بازی و اتک زدن به پادشاه ممکن است بازی اوت شود و کامل از آن خارج شوید. ولی نباید نگران باشید. اگر پیام وقفه و تعمیر بازی کلش رویال را دریافت کردید، باید صبر کنید. نزدیک به 45 دقیقه تا 1 ساعت طول می کشد تا دوباره وصل شود. همچنین بازی از سرور قطع شده و دستگاه موبایل یا تلویزیون شما مشکلی ندارد. مبدا همان شرکت است که در نتیجه شکایت بازیکنان قطع شده است.

شما نیز می توانید مشکلاتی را که در حین بازی مواجه می شوید را گزارش دهید. اگر این گزارشات افزایش پیدا کرد، سرورها از مبدا قطع شده و برای رفع این مشکل تلاش می کنند. ممکن است شکایت شما از بازی نیاز به زمان بیشتری داشته باشد. به همین دلیل رفع چنین باگ هایی در آپدیت بعدی بیرون می آید. در آخر نگران مراحل رفته شده خود در بازی نباشید. آنها ذخیره می شوند و بعد از وصل شدن سرورها، می توانید به راحتی به ادامه بازی خود بپردازید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *