وبلاگ

آموزش حذف سوپرسل آیدی کلش اف کلنز و کلش رویال

اگر شما هم از علاقه‌مندان به بازی کلش اف کلنز (Clash Of Clans) هستید اما اکنون قصد حذف سوپرسل آیدی در بازی کلش اف کلنز خود را دارید، حتماً در این مطلب آموزشی با ما همراه باشید. همچنین اگر در این بازی آماتور یا تازه‌کار هستید و نمی‌دانید سوپرسل آیدی در آن چه کاربردی دارد، باز هم خواندن این مقاله برای شما مفید خواهد بود. در این مقاله همچنین به ارائه توضیحاتی درباره ایجاد بعضی تغییرات در سوپرسل آیدی خواهیم پرداخت. پس به‌هرحال بهتر است این مطلب را از دست ندهید.

بازی پرطرفدار کلش اف کلنز

بازی پرطرفدار کلش اف کلنز

سوپرسل آیدی چه کاربردی دارد؟

پیش از اینکه به آموزش شیوه حذف شناسه سوپرسل یا supercell ID بپردازیم، بد نیست تا با ماهیت و کاربرد آن آشنا شویم. سوپرسل آیدی در واقع یک نوع از حالت ذخیره ساز پیشرفت شما د بازی است. در سال‌های قبل از معرفی سوپرسل آیدی، این توسعه دهنده از گوگل پلی برای ذخیره سازی بازی استفاده می‌کرد.

اما بعدها پس از معرفی چندین بازی دیگر، این کمپانی احساس کرد که به یک نوع حالت ذخیره خاص‌تر نیاز دارد تا اکانت کاربران خود را بهتر نظات کند و آنها را به یکدیگر متصل نگه دارد؛ با معرفی سوپرسل موج جدیدی از امنیت در بین کابران برقرار شد، قابل ذکر است که دیاموند لند، در هنگام خرید جم کلش اف کلنز توجهی به متصل بودن یا نبودن به این ذخیره ساز ندارد.

سوپرسل توسعه‌دهنده بازی کلش اف کلنز

سوپرسل توسعه‌دهنده بازی کلش اف کلنز

مراحل حذف سوپرسل آیدی برای بازی کلش اف کلنز

برای حذف سوپرسل آیدی در بازی کلش اف کلنز کافی است در ابتدا وارد محیط بازی شوید. سپس به بخش تنظیمات بازی یا setting مراجعه کنید. حالا گزینه حذف شناسه سوپرسل یا delete supercell ID را مشاهده می‌کنید. با انتخاب این گزینه سوپرسل آیدی شما در بازی کلش آف کلنز به‌سادگی حذف خواهد شد.

در این بخش تمام توضیحات لازم برای حذف شناسه سوپرسل از بازی کلش آف کلنز ارائه شد. اما اگر به اطلاعات بیشتری درباره ایجاد برخی تغییرات دیگر در سوپرسل آیدی خود نیاز دارید، پیشنهاد می‌کنم حتماً ادامه این مقاله را نیز مطالعه کنید.

تغییرات مربوط به ایمیل در سوپرسل آیدی

در بخش پیشین به توضیح شیوه حذف سوپرسل آیدی در بازی کلش اف کلنز پرداختیم. اکنون همان‌طور که گفته شد در این بخش به ارائه توضیحات دیگری می‌پردازیم. نخست نحوه تغییر دادن ایمیل سوپرسل آیدی را توضیح خواهیم داد. سپس به این پرسش پاسخ می‌دهیم که چگونه می‌توان اکانت خود را از سوپرسل آیدی به گوگل پلی (جیمیل) منتقل کرد.

توجه کنید که، در مقالات قبل مراحل تغییر ایمیل سوپرسل آیدی کلش اف کلنز خدمت شما ارائه شد.

چگونه اکانت خود را از سوپرسل آیدی به گوگل پلی منتقل کنیم؟

این عمل نیز مانند حذف سوپرسل آیدی در بازی کلش اف کلنز شامل مراحل بسیار ساده‌ای است که لازم است در محیط بازی انجام ‌شوند. در ادامه به شرح این مراحل می‌پردازیم.

مرحله اول مانند همیشه ورود به بازی کلش اف کلنز است. حالا وارد تنظیمات یا همان setting شوید. در اینجا باید چک کنید که آیا جیمیل یا حساب گوگل شما به بازی متصل است یا خیر. پس از اینکه عملیات چک کردن به پایان رسید روی گزینه سوپرسل آیدی کلیک کنید. حالا حساب کاربری جدید یا new account را انتخاب کنید و سپس نشانی جیمیل خود را وارد کنید. نهایتاً روی گزینه بعدی یا next بزنید.

همانطور که دیدید انتقال اکانت از سوپرسل ایدی به جیمیل نیز مانند 2 آموزش پیشین، به‌سادگی انجام‌پذیر است.

محیط بازی کلش اف کلنز

محیط بازی کلش اف کلنز

شیوه انتقال حساب کاربری از راه سوپرسل آیدی

در گذشته راه‌های گوناگونی برای انتخاب اکانت خود به یک گوشی یا دستگاه دیگر وجود داشت. اما همگی آنها راه‌هایی دشوار و آزاردهنده بودند که خوشبختانه اکنون با وجود سوپرسل آیدی نیازی به استفاده از آنها نیست. روش انتقال اکانت کلش از طریق سوپرسل آیدی نیز شامل مراحلی است که در این بخش کاملاً به شرح آن خواهیم پرداخت.

نخست نیاز است که در صورت نداشتن سوپرسل آیدی، برای خود یک سوپرسل آیدی ایجاد کنید. برای این کار وارد تنظیمات یا setting بازی بشوید. در کادر سوپرسل آیدی گزینه‌ای را مشاهده خواهید کرد که روی آن عبارت disconnected نوشته شده است. روی آن کلیک کنید تا سراغ مرحله بعدی برویم. اکنون گزینه register now را انتخاب کنید. سپس ایمیل خود را وارد کنید تا یک کد شش رقمی برای شما ایمیل شود. پس از واردکردن این کد کار تقریباً تمام است.

شما از این به بعد می‌توانید با استفاده از سوپرسل آیدی، اکانت خود را در هر دستگاهی منتقل و بازیابی کنید. برای این کار کافی است با گوشی جدید خود مراحل فوق را تکرار کنید. فراموش نکنید که در هنگام واردکردن نشانی ایمیل در گوشی جدید، همان ایمیلی که برای ساخت سوپرسل آیدی در گوشی قدیمی استفاده کرده‌اید را وارد کنید.

تنظیمات بازی کلش اف کلنز

تنظیمات بازی کلش اف کلنز

جمع‌بندی

در این مطلب نخست به بررسی چیستی و کاربر شناسه سوپرسل آیدی پرداختیم و همچنین با شیوه حذف سوپرسل آیدی در بازی کلش اف کلنز آشنا شدیم. سپس درباره آموزش نحوه تغییر دادن ایمیل و نیز شیوه انتقال اکانت به جیمیل سخن گفتیم. در بخش پایانی هم روش انتقال اکانت با استفاده از سوپرسل آیدی را آموزش دادیم. شرح تمامی این آموزش‌ها با شرح کامل مراحل آنها انجام شد. دیدیم که انجام همگی آنها بسیار ساده بوده و زمان چندانی نمی‌گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.