وبلاگ

آموزش دریافت شکلک در کلش رویال

واکنش ‌ها که به نام شکلک نیز شناخته می ‌شوند، یکی از راه‌ هایی هستند که ما می ‌توانیم در کلش رویال ارتباط برقرار کنیم. به‌ طور پیش‌ فرض، بازیکنان مقدار مشخصی از واکنش ‌ها را دارند. می ‌توان آن ‌ها را به روش ‌های مختلف در حین پیشرفت بازی یا با خرید در فروشگاه باز کرد. با این حال، شیوه های متنوعی وجود دارد که می توان آن ها را کاملا رایگان به دست آورد.

اما این کار چندان آسان نیست شما باید تمام اطلاعات را بدانید تا بتوانید شکلک ها را به دست آورید. بنابراین در آموزش دریافت شکلک در کلش رویال ما قصد داریم همه این موارد را به شما آموزش دهیم. با این آموزش ها قطعاً راه های بیشتری برای برقراری ارتباط در بازی خواهید داشت.

دریافت شکلک در کلش رویال با سرعت بالا

دریافت شکلک در کلش رویال با سرعت بالا

معرفی مختصر شکلک های کلش رویال

قبل از بررسی آموزش گرفتن شکلک در کلش رویال بهتر است کمی کامل تر آن ها را بشناسید. احساسات، شکلک‌ ها یا واکنش ‌ها برای بیان احساس ما در بازی ‌های مورد علاقه‌ مان مورد استفاده قرار می گیرند. قطعاً اگر احساسات ما با شخصیتی که بیشتر دوست داریم همراه شود، هیجان بازی چند برابر خواهد شد.

اگرچه ما واکنش ‌های خاصی را به صورت رایگان داریم و می ‌توانیم با پیشرفت بازی به باز کردن قفل احساسات ادامه دهیم. اما همیشه تمایل داریم بیشتر و بیشتر داشته باشیم، حتی تا زمانی که همه آن ها را دریافت کنیم. شکلک ها را نه تنها می توان در فروشگاه خریداری کرد، بلکه می توانیم آن ها را به صورت رایگان نیز دریافت کنیم.

دریافت شکلک در کلش رویال با استفاده از واکنش های آرنا

دریافت شکلک در کلش رویال با استفاده از واکنش های آرنا

واکنش های آرنا در کلش رویال

می ‌توانید شکلک ‌ها را به‌ عنوان جایزه برای تکمیل وظایف دریافت کنید. در واقع در برخی از Arena ها قادر هستید واکنش هایی را به عنوان بخشی از پاداش دریافت کنید. این موارد خیلی زیاد نیستند اما مطمئناً با پیشروی در بازی، با افزایش فنجان، مقداری به دست خواهید آورد. به عنوان مثال، در Arena 7 وقتی به 2200 رسیدید، واکنش شوالیه هیجان زده را دریافت می کنید.

همچنین در Arena 12 با 4000 فنجان، واکنش رویال گوست را دریافت می کنید. به علاوه شما می توانید آن ها را به صورت رایگان از طریق هدایا دریافت کنید، هدایا راهی برای دریافت احساسات است. بیشتر اوقات آن ها در توییتر انجام می شوند و در آنجا بازیکنان CR برای بازی درآمد کسب می کنند تا بتوانند شکلک بخرند.

دریافت شکلک با Supercell ID

دریافت شکلک با Supercell ID

Supercell ID در کلش رویال

برای دریافت شکلک جدید در کلش رویال، پیوند دادن حساب خود با یک ID) Supercell) انجام دهید. با انجام این کار، توسعه دهندگان بلافاصله واکنش مرغ محبوبی را به شما ارائه می دهند که مطمئناً عاشق آن خواهید شد. بسیار مهم بوده که حساب خود را پیوند دهید تا Emote Chicken را دریافت کنید که بسیار بامزه است. اما برای ایمن نگه داشتن پیشرفت شما نیز این کار اهمیت فوق العاده بالایی دارد.

نقش اساسی رویال پاس در دریافت احساسات

نقش اساسی رویال پاس در دریافت احساسات

از رویال پاس نهایت استفاده را ببرید

در بخش رایگان پاس رویال جوایز مختلفی وجود دارد که پس از جمع ‌آوری تاج‌ های فراوان می ‌توان به آن ها دست یافت. اگرچه معمولا این اتفاق زیاد نمی‌ افتد و فقط گاهی آن ها را به عنوان جایزه قرار می ‌دهند که شانسی است. بنابراین وقتی در این بخش هستند فرصت را از دست ندهید. جوایز پاس خوب هستند و اغلب اوقات این جوایز با احساسات همراه اند.

با کمک رویدادها شکلک دریافت کنید

به عنوان یک روش کارآمد باید از رویداد های رایگان استفاده کرده و جواهرات و واکنش ها را دریافت کنید. اگرچه برنده شدن در یک رویداد کمی دشوار است، اما غیر ممکن نیست. هم در مسابقات و هم در چالش ها می توانید چیزهای جالب زیادی به دست آورید. علاوه بر جواهرات، طلا و کارت ‌ها، مواقعی نیز وجود دارد که می‌ توانید واکنش ‌های انحصاری کسب کنید.

آموزش گرفتن شکلک در کلش رویال به بیان ساده

آموزش گرفتن شکلک در کلش رویال به بیان ساده

سوپرسل را در رسانه های اجتماعی دنبال کنید

شما باید از رویداد ها یا مشکلاتی که آن ها در پیش دارند آگاه باشید برای اینکه بتوانید در بازی احساسات رایگان به دست آورید. فقط کافی است شرکت سوپرسل را در شبکه های اجتماعی (رسمی) آن ها پیدا کنید. این گونه تمام اطلاعات مربوط به رویداد های آینده را خواهید داشت، پس فرصت شرکت کردن را از دست ندهید و یکی از برندگان شکلک ها شوید.

احساسات رایگان کلش رویال از طریق قرعه کشی

شما باید از تمام اطلاعاتی که سوپرسل تولید می کند آگاه باشید. بنابراین توصیه می کنیم در خبرنامه این شرکت عضو شوید. بسیاری از بازیکنان در جامعه یوتیوب قرعه کشی هایی انجام می دهند که در آن می توانید این شکلک های با ارزش را بدون پرداخت مبلغی دریافت کنید. یوتیوبر ها یا اینفلوئنسر های متعلق به کلش رویال از پلتفرم شبکه اجتماعی توییتر برای اجرای این قرعه کشی ها استفاده می کنند.

اگر در این پلتفرم ثبت نام نکرده اید، باید آن را دانلود کرده و ثبت نام کنید تا بتوانید در این قرعه کشی ها شرکت کنید. هر چه بیشتر شرکت کنید، شانس شما برای برنده شدن بیشتر است. اگر در این زمینه کمی وقت بگذارید و خسته نشوید قطعاً به نتایج بسیار خوبی دست پیدا خواهید کرد.

واکنش های جذاب کلش رویال

واکنش های جذاب کلش رویال

در کلش رویال از طریق قبیله‌ ها احساسات رایگان دریافت کنید

این یک راه عالی برای بازیکنان کلش رویال است که برای مدت طولانی در این پلتفرم بوده اند، یا در وارد شدن به نبرد بسیار خوب هستند. شما فقط باید به قبیله هایی بپیوندید که در بالای لیست هستند. این قبیله ها صرف نظر از اینکه در چه کشوری باشند، تنها با فعال بودن و پیوستن به اکثر قبیله ها به اعضای خود پاداش می دهند.

نحوه بی صدا کردن واکنش ها

این امکان وجود دارد که مخالفان قصد داشته باشند با شکلک ها حواس شما را پرت کنند. معمولا از این طریق قادر خواهند بود به شما ضربه بزنند که طبیعتاً چندان خوشایند نیست. اما نگران نباشید، می‌ توانید با ضربه زدن روی نماد واکنش‌ ها، آن ها را بی‌ صدا کنید. به این ترتیب قادر خواهید بود در حین نبرد با فشردن و خاموش کردن آن ها بدون هیچ حواس پرتی بازی کنید.

تنوع بالای ایموجی های کلش رویال

تنوع بالای ایموجی های کلش رویال

انبوه شکلک های جذاب کلش رویال

شکلک ها که از سال 2016 در کلش رویال در دسترس بوده اند و راه خود را به بازی باز کرده اند و همچنان محبوب ترین لوازم برای بازیکنان هستند. امروزه بیش از 200 نوع مختلف وجود دارد. بعضی ها در از بین بردن تعادل حریف یا کج کردن آن ها عالی هستند. اما بعضی دیگر فقط انیمیشن های سرگرم کننده در واحدهای مختلف بازی هستند و برای تعامل با دوستان قبیله شما طراحی شده اند.

سخن پایانی

واکنش ‌ها را می‌ توان از راه‌ های مختلفی به دست آورد، مانند خرید آن ‌ها در فروشگاه. همچنین ممکن است آن ها را در مسیر بازی دریافت به صورت رایگان دریافت کنید. اما برای اینکه به اندازه کافی پیشرفت کنید تا این جوایز را به دست آورید، باید مدت زمان مشخصی بازی کنید. در این مطلب به دریافت شکلک در کلش رویال پرداختیم اکنون شما می توانید با کمی تلاش آن ها را دریافت کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *