وبلاگ

آموزش تغییر رمز جیمیل کلش اف کلنز

یکی از محبوب‌ترین و سرگرم‌کننده‌ترین بازی‌های شرکت Supercell، بازی کلش اف کلنز است. این بازی به ‌قدری جذاب و متحیرکننده بوده که بعد از معرفی به بازار توانسته است به‌ سرعت به یکی از پرطرفدارترین بازارهای آنلاین جهان تبدیل شود. کاربران بازی این شانس را دارند تا به کمک یک جیمیل اطلاعات بازی خود را ذخیره کرده و از این طریق، از آن‌ها محافظت کنند. در این بین، مشکل بزرگی که برای کاربران به وجود می‌آید، امکان فراموشی یا نیاز به تغییر رمز جیمیل در کلش آف کلنز است.

از این ‌رو، شرکت سوپرسل فرایندی را برای انجام این کار در اختیار کاربران خود در سراسر دنیا قرار داده است تا به این صورت، رضایت آن‌ها را جلب کند. در این مقاله قصد داریم تا در خصوص فرایند تغییر رمز این بازی و مراحل انجام کار، اطلاعات مفیدی را در اختیار شما قرار دهیم، پس با ما همراه باشید.

رمز گذاری روی اکانت کلش

بازی محبوب و جذاب کلش اف کلنز یک بازی آنلاین است که با گذشت زمان کاربران می‌توانند منابع و نیروهای خود را ارتقا دهند و به سطح‌های بالاتری دست پیدا کنند. سازندگان این بازی برای حفظ و رعایت حقوق کاربران خود فرصتی را ایجاد کرده‌اند تا، افراد امکان گذاشتن رمز برای ورود به بازی کلش اف کلنز را داشته باشند. اما آیا می‌دانید که این امر به چه صورت است؟

فرد می‌توانند بعد از ورود به این بازی آدرس جیمیل خود را به همراه رمز آن در قسمت setting وارد کند. به این صورت، اطلاعات بازی روی جیمیل فرد ذخیره می‌شود و او می‌تواند از سلامت و حفظ اطلاعات خود اطمینان حاصل کند. این امر حتی مانع هکرهای مختلفی می‌شود که به دنبال دزدی اطلاعات کاربران هستند. اما در این میان ممکن است بنا به هر دلیلی، فرد تمایل داشته باشد تا دست به تغییر رمز جیمیل در کلش آف کلنز بزند. در این شرایط این سؤال مطرح می‌شود که برای انجام این کار باید چه مراحلی را طی کرد؟

قرمز بودن گزینه google Play sign-in به معنای متصل نبودن جیمیل

قرمز بودن گزینه google Play sign-in به معنای متصل نبودن جیمیل

تغییر رمز کلش اف کلنز

تصور کنید که قصد دارید، تغییر رمز کلش آف کلنز را تجربه کنید. این تغییر رمز می‌تواند به دلایل مختلفی اتفاق بیفتد. به عنوان مثال، ممکن است از سطح امینت رمز فعلی رضایت نداشته باشید یا پیش ‌از این، با جیمیل فرد دیگری دست به ساخت اکانت زده‌اید و حالا بخواهید اطلاعات را در جیمیل خود ذخیره کنید. برای انجام این کار، در ابتدا باید مطمئن شوید که پیش ‌از این، حساب گوگل خود را به بازی متصل کرده‌اید.

برای اطمینان از این امر، باید به بازی وارد شوید. سپس روی چرخ‌دنده‌ای که در قسمت پایین سمت راست قرار دارد، کلیک کنید. حالا صفحه‌ای برای شما به نمایش درمی‌آید که باید در قسمت Settings به دنبال گزینه‌ای با عبارت Google Play Sign-In باشید. اگر این عبارت به رنگ قرمز باشد، به معنی نداشتن اتصال بین بازی و جیمیل شما است، اما اگر رنگ آن آبی باشد، جیمیل شما به بازی متصل شده است و شما می‌توانید تغییر رمز جیمیل در کلش آف کلنز را شروع کنید.

بنابراین، می‌توان این گونه بیان کرد که برای تغییر رمز بازی آنلاین کلش آف کلنز باید رمز جیمیل خودتان را تغییر دهید و برای تغییر رمز جیمیل باید جیمیل فعلی اکانت خودتان را با یک جیمیل جدید جایگزین کنید. در ادامه به طور مفصل به این مباحث پرداخته می‌شود.

تغییر رمز جیمیل راه حل شماست!

پیش‌ از این که در خصوص تغییر رمز جیمیل در کلش آف کلنز صحبت کنیم، لازم است تا نکته مهمی را به شما گوشزد کنیم. شما نمی‌توانید شخصاً و به تنهایی از درون خود بازی کلش آف کلنز رمز جیمیلتان را تغییر دهید. ممکن است این سؤال مطرح شود که پس چگونه می‌توان این کار را انجام داد؟

راه‌حل عملی و صحیح آن این است که در ابتدا یک جیمیل جدید با رمز مورد نظر بسازید. سپس به بازی کلش آف کلنز برگردید و با توجه ‌به مراحلی که در ادامه به آن اشاره می‌کنیم، مقدمات لازم برای تغییر جیمیل خودتان را انجام دهید.

در این بین، باید بدانید که تغییر رمز جیمیل در بازی کلش آف کلنز می‌تواند کار سخت و طاقت‌فرسایی باشد؛ زیرا شما باید با کارکنان شرکت سوپر سل مکاتبه کنید و درخواست خودتان را به‌ صورت تایپ شده به آن‌ها تحویل دهید.

از آنجایی که برای تسریع در روند پاسخگویی به درخواست شما، باید پیام‌ها را به زبان انگلیسی ارسال کنید، بسیاری از افراد قید انجام این کار را می‌زنند، اما ما در ادامه به ‌صورت قدم‌ به قدم و تصویری به شما آموزش می‌دهیم که چگونه جیمیل خودتان را در کلش آف کلنز تغییر دهید.

تغییر جیمیل در کلش آف کلنز

همان ‌طور که اشاره شد، یکی از قدم‌ها در تغییر رمز می‌تواند تغییر خود جیمیل کلش در اف کلنز، تغییر جیمیل در این بازی است. پس در ابتدا به بازی وارد شوید. حالا روی چرخ‌دنده پایین سمت راست کلیک کنید و به دنبال گزینه help and support باشید. زمانی که این گزینه را پیدا کردید، روی آن کلیک کنید تا به مرحله بعدی وارد شوید.

ورود به قسمت help and support در بازی کلش اف کلنز

ورود به قسمت help and support در بازی کلش اف کلنز

قدم بعدی این است که به قسمت اکانت خود بروید و به آن وارد شوید.

طی ‌کردن مسیر تغییر جیمیل در کلش اف کلنز در account

طی ‌کردن مسیر تغییر جیمیل در کلش اف کلنز در account

حالا در این قسمت به پایین حرکت کرده و روی گزینه CONTACT US کلیک کنید.

استفاده از قسمت contact us برای ارسال پیام به سوپرسل

استفاده از قسمت contact us برای ارسال پیام به سوپرسل

زمانی که این کار را انجام دادید، پیامی از سمت سوپر سل برای شما ارسال خواهد شد، البته که این پیام توسط ربات‌ها و به ‌صورت خودکار برای تغییر رمز جیمیل در کلش آف کلنز شما ارسال خواهد شد.

حالا از شما خواسته می‌شود که Supercell ID خود را برای ادامه مسیر وارد کنید. شما می‌توانید با فرستادن عبارت Opt-out of SuperCell ID بقیه مراحل را طی کنید. حالا پیامی به شما فرستاده می‌شود که می‌توانید با ارسال گزینه continue به ادامه مسیر بپردازید.

در این مرحله، پیامی برای شما ارسال می‌شود و دلیل خروج شما را از سوپر سل آیدی می‌پرسند. شما در این قسمت باید عنوان کنید که می‌خواهید جیمیل فعلی خود را به جیمیل دیگری تغییر دهید. می‌توانید برای این کار از عبارت زیر استفاده کنید.

I would like to change my supercell id email from
[email protected]
To
[email protected]

به این صورت، عنوان می‌کنید که برای تغییر رمز جیمیل در بازی کلش آف کلنز می‌خواهید جیمیل خودتان را تغییر دهید. در ادامه مسیر ممکن است به یکی از کارکنان شرکت سوپر سل متصل شوید و او از شما دلیل درخواست تغییر جیمیل در کلش آف کلنز را جویا شود. در این حالت می‌توانید دلیل این تغییر را به او توضیح دهید و بگویید که هدف شما تغییر رمز جیمیل در کلش آف کلنز است یا این که عنوان کنید که هیچ مشکلی وجود ندارد و تنها ایمیل اصلی من تغییر پیدا کرده است.

برای این کار می‌توانید از این عبارت استفاده کنید:

There is no problem.
[email protected] is my main email and I am active on that. So it makes more sense and more secure that the email link to my new clash of clans account.

بعد از ارسال این پیام، شرکت سوپر سل درخواست شما را بررسی می‌کند و در صورت امکان تغییر جیمیل، به شما پیام می‌دهد. اگر با درخواست شما موافقت شود، در پیام دیگری از شما خواسته می‌شود که ایمیل جدید خود را دو بار برای آن‌ها ارسال کنید. بعد از این، باید منتظر باشید که جیمیلتان تغییر پیدا کند. به این صورت توانستید با تغییر جیمیل، تغییر رمز جیمیل در بازی کلش آف کلنز را تجربه کنید.

نتیجه‌گیری

اگر به هر دلیلی می‌خواهید تا رمز جیمیل خود را در کلش آف کلنز تغییر دهید، نمی‌توانید این کار را از درون خود بازی پیاده کنید. بلکه باید در ابتدا یک جیمیل جدید با رمز مد نظرتان بسازید و سپس جیمیل جدید را جایگزین جیمیل قدیمی کنید. به این صورت، تغییر رمز جیمیل در کلش آف کلنز را انجام داده‌اید. برای این کار به قسمت help and support مراجعه کنید و بعد از ورود به اکانت خود، به قسمت Contact us بروید. حالا درخواست خودتان را برای تغییر جیمیل ارسال کنید و منتظر باشید تا درخواست پیگیری شود.

البته شما می‌توانید با خرید بلیط طلایی کلش اف کلنز سریع‌تر در بازی پیشرفت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.