وبلاگ

گرفتن صندوق افسانه‌ ای در بازی کلش رویال

بازی کلش رویال امروزه جزو محبوب ترین بازی ها محسوب می‌شود که بسیاری از افراد تمایل انجام آن را دارند. طراحی این بازی منحصر به فرد است و امتیازات خاصی را به کاربران خود در بازی می دهد. بسیاری از بازیکنان علاقه مند هستند که در بازی صندوق هایی مانند صندوق افسانه ای را به دست بیاورند.

شاید در ابتدا برای شما کسب این صندوقچه ها دشوار یا غیر ممکن باشد اما قطعاً امکان پذیر است. تمامی بازیکنان خبره نیز همانند شما در ابتدا توانایی به دست آوردن این صندوق ها را نداشته اند. در این مطلب قصد داریم آموزش گرفتن صندوق طلایی در کلش رویال را در اختیار شما قرار دهیم.

آموزش گرفتن صندوق طلایی در کلش رویال به صورت رایگان

آموزش گرفتن صندوق طلایی در کلش رویال به صورت رایگان

آموزش گرفتن صندوق طلایی در کلش رویال به بیان ساده

صندوق های Jardines de Viveros راهی برای دریافت هدایا و جوایز در طول ماجراجویی کلش رویال هستند. آن ها انواع و اقسام کمیاب دارند که صندوق طلا یکی از مهم ترین آن ها به شمار می رود. می توان گفت یکی از تاثیرگذار ترین سکه های جهان در آن ها قرار دارد. در کلش رویال، امر رایج این است که وقتی در یک بازی برنده می شویم و مقداری طلا جمع می کنیم، آن ها را پیدا کنیم.

برنده شدن پایه و اساس هر بازی است و کلش رویال نیز از این قاعده مستثنی نیست. هر چه در نبرد های بیشتری برنده شوید، صندوق های طلای بیشتری می توانید پیدا کنید. همچنین می‌ توانید در پاداش‌ های صندوق ‌های روزانه که هر 4 ساعت در بازی داده می‌ شود، صندوق‌ های طلا دریافت کنید. به یاد داشته باشید، شما فقط قادر خواهید بود 4 صندوق باز نشده در موجودی خود داشته باشید.

چرا صندوق طلا به دست بیاوریم؟

در ماموریت های روزانه صندوقچه های طلا پیدا خواهید کرد. می توانید آن ها را با تکمیل هر یک از چالش هایی که بازی برای شما قرار می دهد به دست آورید. به دست آوردن آن ها ساده است اما باید روی انجام این کار تمرکز کنید. هر چه طلای بیشتری جمع کنید، بهتر است، زیرا شما می توانید کارت های خود را بهبود بخشید و قوی تر شوید.

پیشنهاد ما به شما: خرید جم کلش رویال

چرخه صندوق در بازی بسیار مهم است، عرشه خود را بسازید و در عرصه های سطح بالا بمانید. اینگونه می توانید وارد بالا ترین چرخه های پوشش مانند 50 چرخه صندوق با حداقل 480 درصد جوایز طلا شوید. در عبور از رویال مأموریت‌ های رایگانی پیدا می کنید آن ها می‌ توانند صندوق‌ هایی از طلا به شما بدهند. شما قادر خواهید بود آن ‌ها را با یک ارز ارزنده مبادله کنید.

در بازی چگونه صندوق پادشاه افسانه ای بگیریم؟

در بازی چگونه صندوق پادشاه افسانه ای بگیریم؟

مدت زمان لازم برای باز کردن صندوقچه ها در کلش رویال

باز کردن انواع صندوقچه در بازی کلش رویال مدت زمان مشخصی طول می کشد. این زمان بسته به نادر بودن آن ها متفاوت است. اگر صندوق ها را از راه های دیگر دریافت کنید، می توانید فورا آن ها را باز کنید. اما در حالت کلی زمان لازم برای باز کردن آن ها در بازی اینگونه خواهد بود.

 • صندوق طلا، 8 ساعت
 • جعبه طلا کامل، 8 ساعت
 • صندوقچه جادویی، 12 ساعت
 • صندوقچه غول پیکر، 12 ساعت
 • صندوق حماسی، 12 ساعت
 • جعبه طلای سرریز، 12 ساعت
 • صندوقچه جوکر، 1 روز
 • صندوق افسانه ای، 1 روز

کلید صندوقچه در کجا قرار دارد؟

کلید صندوق یک آیتم مسحور کننده است که به شما امکان می دهد فورا آن ها را باز کنید. کلید های صندوق شما در موجودی اقلام مسحور شما هستند. برای رفتن به موجودی روی برگه «کارت ‌ها» در «اقلام جادویی» ضربه بزنید. همچنین می‌ توانید هنگام ضربه زدن روی صندوق، روی نماد آیتم مسحور شده در گوشه سمت راست بالای پنجره بازشو ضربه بزنید.

در این مرحله جعبه های طلا را به دست بیاورید

وقتی به King Level 10 رسیدید، شروع به کسب جعبه طلا خواهید کرد. یکی از مهم ترین منابع بازی، طلا، از جعبه های طلا بیرون می آید، بنابراین می توانید کارت های خود را سریع تر ارتقا دهید. هرچه سطح پادشاه شما بالا تر باشد، جعبه های طلا بیشتر وارد دارایی شما می شوند. از این جعبه ها غافل نشوید و آن ها را به دست بیاورید.

به کمک فروشگاه چگونه در کلش رویال صندوق جادویی بگیریم؟

به کمک فروشگاه چگونه در کلش رویال صندوق جادویی بگیریم؟

چگونه صندوق افسانه ای را به دست بیاوریم؟

اما چگونه صندوق افسانه ای که به آن (Legendary Chest) می گویند را در کلش رویال به صورت رایگان دریافت کنیم. فقط باید درک کنید که چرخه خاصی برای رسیدن به آن ها وجود دارد. به همین دلیل است که در زیر همه چیز را در مورد این نوع صندوق و نحوه دریافت رایگان آن در کلش رویال توضیح می دهیم.

 1. آن ها را با پول واقعی یا جواهرات در فروشگاه رسمی بازی بخرید
 2. از طریق رویال پاس
 3. در چندین نبرد در عرصه های کلش رویال پیروز شوید
 4. از طریق رویدادهای ویژه درون بازی
صندوقچه های شگفت انگیز کلش رویال

صندوقچه های شگفت انگیز کلش رویال

اطلاعات ضروری برای اینکه چگونه صندوق پادشاه افسانه‌ای بگیریم؟

قطعاً داشتن اطلاعات جامع تر برای اینکه چگونه صندوق پادشاه افسانه ای بگیریم؟ بیشتر به شما کمک خواهد کرد. بازیکنان این عنوان برای دریافت رایگان یک صندوق افسانه ای در کلش رویال باید اطلاعات خاص زیر را در نظر بگیرند.

 1. برای به دست آوردن آن، بازیکنان باید حداقل به سطح 7 آرنا رسیده باشند، جایی که قفل این نوع صندوق باز می شود.
 2. صندوق افسانه ای در یک چرخه 270 صندوق در مجموع است.
 3. برای پیدا کردن آن، بازیکنان کلش رویال باید حدود 2000 جام در حساب بازی خود داشته باشند.
 4. کاربرانی که این صندوق را دارند معمولاً از زمانی که بازی کلش رویال را شروع کرده اند، باید در حدود 500 نبرد پیروز شده باشند.
بازی منحصر به فرد کلش رویال

بازی منحصر به فرد کلش رویال

از طریق فروشگاه چگونه در کلش رویال صندوق جادویی بگیریم؟

اما به کمک فروشگاه چگونه در کلش رویال صندوق جادویی بگیریم؟ شما باید بسیار مراقب فروشگاه باشید، زیرا صندوقچه های افسانه ای می توانند به طور ناگهانی ظاهر شوند. بنابراین می توانید آن ها را سریع خریداری کنید، این حداقل یک کارت افسانه ای را برای شما تضمین می کند. اما هیچ لحظه دقیقی وجود ندارد که در آن شما بتوانید یک صندوق افسانه ای بدست آورید.

پیشنهاد ما به شما: خرید رویال پس کلش رویال

در حال حاضر سیستمی به نام (supercell) در بازی پیاده سازی شده است که می توانید به طور متناوب انواع زیادی از صندوق ها را به دست آورید. جوایز افسانه ای در بازی بسیار مهم هستند، همه ما کارت های افسانه ای کمیاب می خواهیم. پس همیشه مراقب فروشگاه باشید و فرصت خرید آن ها را از دست ندهید.

خواص صندوق های افسانه ای در کلش رویال

برخی از ویژگی های کلیدی صندوق های کلش رویال شامل این موارد می شود.

 1. در Arenas 7-13 موجود هستند.
 2. بدست آوردن آن ها به دلیل کمیاب بودن و کیفیت آن ها دشوار است.
 3. این صندوق در رنگ های مختلف تورنسل مانند، بر روی پایه سفید رنگی موجود است.
 4. دارای سنگ های قیمتی
 5. حاوی انواع پیام ها
آموزش گرفتن صندوق طلایی در کلش رویال به آسانی

آموزش گرفتن صندوق طلایی در کلش رویال به آسانی

سخن پایانی

کلش رویال یک بازی ویدئویی استراتژیک آنلاین بوده و به طور ویژه برای دستگاه های تلفن همراه طراحی شده است. این بازی در بین میلیون ها کاربر در سراسر جهان بسیار مورد استقبال قرار می گیرد. در مکانیک بازی بر اهمیت صندوق ها تأکید شده است که به روش های مختلفی به دست می آیند. در این مطلب به آموزش گرفتن صندوق طلایی در کلش رویال پرداختیم از این اطلاعات برای کسب جایگاه بهتر در بازی استفاده کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *